Yabancı Aktörler Çocuklarıyla Aynı Filmde

Sylvester-and-Sage-Stallone
Sylvester-and-Sage-Stallone

Yabancı Aktörler çocuklarıyla aynı filmde oynamaktan herzaman ayrı bir haz duymuşlardır. Bunun dünyada birçok örneği mecut olsada yakın tarihte olan ve en ünlülerine bir göz gezdirelim

1- Will Smith ve Jaden Smith

Will Smith ve Jaden Smith

2006 yılında Umudunu kaybetme filmiyle tanıştığımız küçük jaden babasının izinden gittiğini bu filmdeki performansıyla gösterdi daha sonra ikili 2013 yılında Dünya – Yeni Bir Başlangıç filminde birlikte rol aldılar.

2- Ben Stiller ve Jerry Stiller

Ben Stiller ve Jerry Stiller

Yabancı Aktörler den Ben Stiller ve Jerry Stiller bir çok filmde birlikte rol aldılar bunlardan en ünlüleri 1995 yapımı Ağır Toplar ve 2007 yapımı Şıpsevdi , eğlenceli filmleriyle sevenlerinin gönlüne taht kuran ikili oyuncu ve yardımcı oyuncu ikilemesinde birbirlerini çok iyi tamamladıklarını ifade etmekten geri kalmıyorlar.

3- Kirk Douglas, Michael Douglas ve Cameron Douglas

Douglas ailesi 3 kuşaktır sinema filmlerinde oynuyor 2003 yapımı Baba ve Oğuları komedi filminde çok beğenilen üçlü tabiki büyük duayen Kirk Douglas sayensinde bir arada ilk kez adını 1949 yılında duyursada 1960 yılındaki spartacus filmi ile üne kavuştu.

4- Meryl Streep ve Mamie Gummer

Meryl Streep ve Mamie Gummer

Meryl Streep bu sektörün gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncularından biridir. Ama aynı şey kızı için söylenemez , Sıra Dışı Anne Filminde birlikte rol aldılar.

5- Charlie Sheen ve Martin Sheen

Charlie Sheen ve Martin Sheen

Çok iyi bir film olan Kıyamet filmi ile tanınan Martin Sheen ünlü aktör Charlie Sheen ‘in babası genelde rol aldıkları karakterleri farklı olsada Borsa ve Kural yok filmlerinde birlikte rol aldılar.

6- Donald Sutherland ve Kiefer Sutherland

Donald Sutherland ve Kiefer Sutherland

Kiefer Sutherland 24 serisinin büyük kahramanıdır , Baba oğul en son 2015 yapımı Forsaken filminde birlikte rol aldılar ve çok başarılı performans sergilediler.

7- Sylvester Stallone ve Sage Stallone

Sylvester Stallone ve Sage Stallone

Sylvester Stallone ‘nun büyük oğlu sage Rocky 5 filminde babası ile birlikte oynayan şanslı çocuklardan.

8- Zelda ve Robin Williams

Zelda ve Robin Williams

2004 yapımı Komedi drama Can Dostlar filminde birlikte oynadılar. 1989 doğumlu Zelda daha sonra bir çok projede yer aldı ancak tiyatro onun için vazgeçilmez bir tutkuydu..

9- Colin ve Tom Hanks

Colin ve Tom Hanks

Colin Hanks ‘i birçok filmde görmüşsünüzdür. Gerçekten çok başarılı bir oyuncu Bababsıyla birlikte Muhteşem Howard filminde rol aldı ve üstelik baş rol kendisiydi.

10- Clint ve Scott Eastwood

yabancı aktörler Clint ve Scott Eastwood

Birlikte birçok projede bulunan baba oğulun en başarılı fimleri şüphesiz Gran Torinodur. Scott Eastwood aynı zamanda diğer kardeşlerinden farklı olarak modellikte yapmaktadır.

Kötü Adam Karakteri Oynamak için Doğmuş Oyuncular