Seda Sayan Fransız Askısı Yöntemiyle Yüzünü Gerdirdi

seda sayan fransız askısı
Seda Sayan Fransız Askısını Tercih Etti

Seda Sayan Fransız Askısı Yöntemiyle Yüzünü Gerdirdi , 57 yaşındaki Sanatçı Operasyon Sırasında instagram ‘dan dakika dakika takipçilerine yayın yaptı.

Fransız Askısı Nedir ?

seda sayan fransız askısı
Seda Sayan Fransız Askısı Yöntemiyle estetik yaptırdı

Fransa’da geliştirilen bir ameliyatsız yüz germe işlemi olan Fransız Askısı yönteminde içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cilt gerilerek daha genç bir görünüm elde edilir.

Aynı zamanda kısmi yüz felci geçiren hastalar için de uygulanabilen, yüz hatlarında olumlu değişiklikler yaratmaya yarayan etkili bir medikal estetik tedavi yöntemidir.

Geçtiğimiz Aylarda Üst Dudağını Kaldırtan Seda Sayan Fransız Askısını Tercih Etti

Seda Sayanın Tercih Ettiği uygulama cildin canlı görünümüne geri dönmesini isteyen kadın ve erkekler için ideal bir uygulamadır.

Fransız Askısı , Yaşlanma durumlarında kullanıldığı gibi, kısmi yüz felci geçirmiş hastalarda da kullanılabilen tedavi edici bir yöntemdir. Kullanılan içi polyester, dışı silikon iplerin biyolojik anlamda insan vücuduna uyumlu olması sayesinde uzun yıllar cilt altında kalması mümkündür. Ekstra hiçbir bakım gerektirmez.

Fransız Askısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

En sık kullanılan Bölgeler yüz ve boyun bölgesidir ancak sarkma ve kırışıklığı önlediğinden vücudun diğer bölgelerinde de uygulanabilir.

Uygulandığı bölgeler:

  • Yanak, elmacık kemiklerinin belirginleşmesi
  • Çene altı sarkmaları
  • Yüzün ovalleştirilmesi
  • Kaş kaldırma
  • Boyun kırışıklıkları
  • Göğüslerin dikleştirilmesi
  • Kol sarkmaları
  • Kalça ve bacaklar

Fransız Askısını Tercih Etti

seda sayan fransız askısı
Seda Sayan Fransız Askısını Tercih Etti

Dikiş izi olmadan, tehlikesiz, acısız ve konforlu bir şekilde uygulanabilen fransız askısı operasyonundan sonra hasta sosyal hayatına hemen geri dönebilir. 37 – 70 yaş arası ihtiyacı olan Kadın veya Erkek herkese uygulanabilir.

Ortaya Çıkan Sonuçların Doğal olmasından Dolayı Sanat Camiası tarafından oldukça sık kullanılır.

Donald Trump ‘ın Çocukluk Evi Müzayedeye Çıktı