ikea Kampanya ‘da Çığır Açacak

ikea kampanya
ikea geri dönüşüm kampanyası

ikea Kampanya serisine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Dünyanın en büyük mobilya şirketi , ikinci el bir mobilya girişimi planlıyor.

İsveç devi önümüzdeki ay, istenmeyen ev eşyalarınızı artık ihtiyaç duymadığınız veya istemediğiniz diğer bazı mobilya ürünlerini geri almak için bir kampanya başlatacak.

ikea Kampanya kapsamında, mağazalarında harcanmak üzere orijinal fiyatın% 50’sine varan indirimler sunacak.

ikea geri dönüşüm ürünlerini değerlendirecek

“Geri Dönüşüm” girişimi Kara Cuma ile aynı zamana denk gelecek şekilde ayarlanacak.

Pek çok perakendecinin indirim sunduğu 27 Kasım’da bu girişimin müşterilerinin Kara Cuma ve önümüzdeki yıllarda aşırı tüketime karşı bir tavır almasına yardımcı olacağını umuyorlar.

Müşterilere, iade ettikleri ürünlerin durumuna bağlı olacak şekilde ikea mağazalarında harcayacakları kuponlar verilecek.

ikea kampanya ünlü kitaplıkları, sandalyeler, tabureler, masalar ve yemek masaları gibi tipik olarak döşemesiz mobilyalar için geçerlidir.

ikea, yeniden satılamayan her şeyin geri dönüştürülebileceğini düşünüyor ,her mağazada insanların eski mobilyalarını satabilecekleri ve onarılan veya yenilenmiş mobilyaları bulabilecekleri özel alanlar bulundurmayı planlıyorlar

ikea kampanya
ikea geri dönüşüm işine giriyor

Şirket ilk koleksiyonunu 1948’de başlattı ve son yıllarda bazı antika ikea ürünleri Alınıp satılır hale geldi. ikea Antikalar Açık artırma web sitelerinde binlerce dolara alıcı buluyor.

Artan Talep Yeni Mağaza Müjdesi Veriyor..

Şirket bir yıldan fazla bir süredir Edinburgh ve Glasgow’da mobilya satışlarını test ediyor.Daha çevre dostu olma yolunda adımlar atan Ikea,

“2030 yılına kadar tamamen döngüsel ve iklime pozitif bir iş” olmayı hedeflediğini söylüyor.

“Döngüsel” bir iş, malzemeleri ve ürünleri yeniden kullanan veya geri dönüştüren bir iştir.

Bu ayın başlarında grup, bu yıl rekor sayıda mağaza açmayı planladığını duyurdu.

İsveçli şirket ve franchise sahipleri , şu anda marka tarafından işletilen 445 mağazaya ek olarak, İngiltere de dahil olmak üzere dünya çapında 50 mağaza daha açacak

Firmanın En son satış rakamları, 2020 ikinci çeyreğinde (36 milyar euro) olduğunu gösterdi. Sürekli yenilenen fikirler sayesinde Mobilya sektöründe ikea dünya lideri olmaya devam ediyor.

Bu Yazımız ilginizi çekebilir.. Joe Biden Kimdir ? 1