Donald Trump ‘ın Çocukluk Evi Müzayedeye Çıktı

donald turmp
donald turmp çocukluğunda yaşadığı ev müzayedeye çıktı

Başkan Donald Trump ‘ın Queens New York’taki çocukluk evi, açıklanmayan bir rezerv fiyatı ile tekrar açık artırmaya çıktı. Teklifler 14 Kasım’a kadar alınıp açık arttırmaya çıkarılacak

1- 2020 Yılının Başında da Müzayedeye Çıkmıştı.

donal trump evi
donald trump çocukluk evi

Donald Trump ‘ın Çocukluk evi bu yılın başlarında 2,9 milyon dolara listelenmişti ve bölge için ortalama 1.185.000 dolarlık satış fiyatının çok üzerindeydi. Ev Listelendikten sonra hızla Paramount Realty USA müzayedesine gitti.

Paramount Realty ‘nın müdürü Misha Haghani, “Değer tuğla ve harçtan ibaret değil, Amerika Birleşik Devletleri başkanıyla ilişkilidir,” dedi. Sadece bir ev olsaydı, bir emlakçı ile listelenirdi ve yaklaşık 1 milyon dolar değerinde olurdu, diye ekledi.

2- Evin 2 ila 6 Milyon Dolar Arası Satılacağı Düşünülüyor..

donald trump çocukluk evi
Evin Yemek Salonu

Misha Haghani, Evin 2 milyon ila 6 milyon dolar arasında herhangi bir fiyata satılmasını ön görgüklerini belirtti. Herşey Müzayede katılanlar arasında çekişmeye bağlı gelişecek.

3- Ev 2017 Yılında 2.14 Milyon Dolara Satılmıştı

donald trump Ev
donald trump çocukluk evi 2.14 milyon dolara satıldı

2017 yılında Trump’ın göreve başlamasından günler önce, 2,500 metrekarelik evin en son 2,14 milyon dolara açık artırmada yatırım amacıyla satın alan bir alıcıya satılmıştı, Bundan önce, kâr elde etmek için onu satın alan bir yatırımcıdan sadece iki hafta önce 1,39 milyon dolara satıldı . Ayrıca, 2017’de aylık 4.000 dolarlık kiralama ücreti vardı ve kısa süreli kiralama sitesi Airbnb’de 1 geceliği 725 dolardı . Mülk kayıtlarından bakıldığında mevcut sahibinin kimliği net değildi.

4- Ev 1940 Yılında Donald Trump ‘ın Babası Fred Trump Tarafından İnşa Edildi..

Donald Trump
Yatak Odası

Trump’ın babası Fred Trump, 1940 yılında beş yatak odalı, dört buçuk banyolu evi inşa etti. Aile, Trump 4 yaşına gelene kadar orada yaşadı. Evde şömine, güneşlenme odası ve bitmiş bir bodrum bulunmaktadır. Ayrıca iki arabalık bir garaj da dahil olmak üzere yedi araçlık bir veranda alanı vardır.

5- Muhtemelen Evi Alacak Kişi Trump Hayranı Olacak..

donald trump Çocukluk
çalışma masası

Evin alıcısının muhtemelen bir “Trump Hayranı” olmasını bekleniyor ,Trump’ı seven biri, onu “Yatırım amaçlı” bir ürün olarak satın alabilir veya başkanı onurlandırmak için bir müzeye dönüştürebilir.

6- Evin Satış Rakamı için Yarışma Başlatıldı..

donald trump
Mutfak

Paramount Realty USA ayrıca, insanların satış fiyatı için tahminlerini sunmaları için ListingNut.com‘da bir yarışmaya başlattı ve bunun karşılığında, doğru tahmin edene 10.000 $ ödül verecekler.

Suudi Arabistan Ambargo Uygulayacak 1