Cardi b Reebok Tanıtımına Devam Ediyor

Cardi b ve Reebok işbirliği devam ediyor ,  WAP şarkısı patlama yapan rapçi yeni satışa sunulacak spor ayakkabıları tanıtmak için instagram hesabından takipçilerine ayakkabıları kutudan çıkardığı bir video paylaştı.

Videoda, iki kadın, Cardi’nin ağzından ve dışarı çıkmış dilinden modellenmiş dev bir “B” şeklinde kırmızı yılan derisi kutuyu Cardiye teslim ediyor.

Cardi B Reebok Reklamlarında 2 Yıldır Yer Alıyor

cardi b reebok
cardi b reebok işbirliği devam ediyor

Rapçi 2 yıldan beri Reebok’un reklam kampanyalarında rol alırken , bir modelde kendi tasarımı ile de ilk kez tanıtım yaptığı açıklanıyor , ayrıca modelinde çocuk ayakkabısı seçeneği de mevcut.

Wap Şarkısı sayesinde Süperstar, spor ayakkabılara ek olarak, “Cardi tulumuyla” yüz maskeleri, tişörtler ve polar kapüşonlular üzerinde de işbirliği yaptı.

Koleksiyonunda Club C 100 Dolar ve Club C Double 80 Dolar Fiyatla yer alıyor. Her ikisi de siyah, beyaz ve kırmızı renkte kadın ve çocuk bedenlerinde geliyor.

cardi be reebok
cardi b tasarım koleksiyonu

ünlü şarkıcı Reebok ile olan ilişkisini “Reklamlarla başladı ama tasarımımı masaya getirdiklerinde bayıldım” dedi . Fikirlerimi görmelerine bayılıyorum. Boston’daki merkezlerine gittiğimde de beni çok iyi karşıladılar diyerek açıklamada bulundu.

ünlü rapçi, daha önce Steve Madden ve Fashion Nova ile işbirliği yapmıştı ve hayranları onun tarzına bayılıyor.

Bu yıl Megan Thee Stallion ile listelerde zirveye çıkan “WAP” Şarkısının başarısının ardından, WAP temalı ürünleri piyasaya sürdü ürünler aksesuar, giyim ve içecekler içeriyor ünlü rapçi WAP ismiyle ticari Marka başvurusu da gerçekleştirdi.

Reebok Tanıtım Videosu..

Ayrıca Bakınız ; En Başarılı Fransız Markaları