Boğaz Ağrısı için En iyi Çay

Soğuk Algınlığı hissettiğinizde Boğaz Ağrısı için en iyi çayı araştırmak kaçınılmazdır , Boğazı Yatıştırmak uğruna bir fincan sıcak çaydan daha iyi bir şey yoktur. Kaygan Karaağaç kökü hastalık veya virüsle mücadelede çok yardımcıdır , vücudunuzun için zengin antioksidanlar sağlarken, bu buharlı sıcak içecek boğazınızı nemli tutar.

Her Yaptığınız bitki çayına bir çay kaşığı bal eklemek mükemmel bir tercihtir .Balın birçok tıbbi özelliği vardır; bunlardan biri boğaz ağrısını kaplayıp hafifletmeye yardımcı olur bu nedenle bir fincan sıcak çayınız için ek bir fayda sağlar. Peki Piyasada bu kadar çok çeşit varken en iyi karışım hangisi ?

Boğaz Ağrısı İçin Kaygan Karaağaç Kökü Çayı

kaygan karaağaç kökü çayı
Boğaz ağrısı için en iyi kaygan karaağaç kökü çayı

Kaygan karaağaç , Amerikan yerlilerinin şifalı bitkilerde tedavi için yüzlerce yıldır önemli bir rol oynamıştır. Geleneksel kullanımından esinlenerek üretilen kaygan karaağaç kökünü her yerde bulmak mümkündür.

Geleneksel Şifacılar Boğaz ve soğuk algınlığı için kaygan karaağaç, meyan kökü ve hatmi kökü karışımını şiddetle tavsiye ediyorlar.

Uzmanlar Tarafından Tavsiye Edilen Bu Karışım Neden Bu Kadar Çabuk Etki Ediyor ?

Bu çay harmanının bu kadar iyi çalışmasının nedeni, karıştırmak için kullanılan bitkilerin özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Kaygan karaağaç, boğazınızı kaplayabilen ve boğaz ağrısının rahatsız edici kaşınmasından gerekli rahatlamayı sağlayan bir jele dönüşür , Meyan kökü çayı, boğazınız kuruduğunda genellikle gargara yapmak için kullanılır ve hatmi kökü, hava koşullarında boğazınızda ve ağzınızda sık görülen tahriş ve şişliği gidermeye yardımcı olan unsurlara da sahiptir.

Hepsini Tek bir Bardakta birleştirip Rahatlamanın Keyfini Çıkarın.

Fazla Bilinmeyen Elma Sirkesinin Zararları ve Faydaları