Aldatılıyor muyum ? Sevgilim Beni Aldatıyor mu ?

Aldatılıyor muyum ? Sorusu Partnerinin şüpheci hareketlerinden kuşkulanan kadınların kimi zaman akıllarına getirdikleri bir sorudur , Sevgilim Beni Aldatıyor mu ? Düşüncesi bile korkutucu , ancak Aldatılmaktan daha kötü olan bir şey varsa oda bunun olup olmadığını bilmemektir.

Bu yazıda, erkek arkadaşınızın sizi aldatıyor olabileceğine dair bazı önemli işaretlerden bahsedeceğiz.

1- Size Olan İlgisi Azaldımı ?

Bir zamanlar gözünüzün içine bakan sevgiliniz artık eskisi gibi değil mi? Hatta sizi o kadar dinlemiyor ki söylediğiniz şeyi birkaç defa daha söylemek zorunda kalıyorsunuz değil mi ?

ilişkinizde kopuklukların yaşandığını en basit hali iletişim kopukluğu ile anlayabilirsiniz.

Bu durum aslında sizi kendinizden uzaklaştırmak için yaptığı piskolojik bir eğilimdir.

Bu Eylem sizi korumak için değil, nihayet sizinle bir şeyleri kopardığında kendisini suçlu hissetmesini önlemek içindir: eğer sizi çoktan uzaklaştırdıysa, veda etmesi daha kolay olacaktır..”

2- Sizi Arkadaşlarıyla Yan yana Getirmek İstemez.

Erkek arkadaşınızın sizi aldatıyor olabileceğinin bir işareti , Arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirip size fazla zaman ayırmamasıdır.

Sizi dışarı davet etmiyorsa veya kız arkadaşlarınızla takılmanız konusunda ısrar ediyorsa, endişelenmekte haklı olabilirsiniz.

Sevgilinizin arkadaşları sadakatsizliği genellikle en baştan bilirler ve muhtemelen kendi arkadaşlarınız da sizden çok önce öğrenirler. ve bu partneriniz tarafından sizi ve onları yanyana getirmemeye özen göstermesine neden olur , Aksi Halde Ortamda oldukçe huzursuz ve gergin olurlar

3- Aldatılıyor muyum ? Sorusuna Yanıtlardan Biride Gelecek Hakkındaki Farklı Konuşmalardır.

Önceden Gelecek hakkında konuşurken ”Biz” kelimesini kullanırken şimdi tek başına yapmak istediği şeylerden bahsederse bu iyi değildir , Size planları konusunda bencil olmak istemediğini söylese bile sadece kendini düşünüyor olup olmadığına dikkat edin.

Sizi planlarına dahil etmiyorsa, bunun iyi bir nedeni var. ve durumda işte tam o soruyu sormanın zamanı Sevgilim Beni Aldatıyor mu ? İlişkinizde uyanık değilseniz, kapıdan gidenin ardından bakarsınız.

“Neden daha maceracı ya da daha eğlenceli olamıyorsun?” Gibi şeyler söylüyor , yoksa Aldatılıyor muyum ?”

4- Her zamankinden çok daha fazla telefonuyla vakit Geçiriyormu ?

aldatılıyor muyum ?
sevgiliniz telefonuyla her zamankinden daha fazla vakit geçirmeye başladıysa dizginleri elinize alın

Akıllı telefonlar ile bu işleri yapmak daha kolaydır. Ancak Yakalanmakta daha kolaydır , Erkek arkadaşın aniden telefonunu her zamankinden çok daha fazla kullanıyorsa ona neden elinden telefonunu hiç düşürmediğini sorun ve tepkisini ölçün. Verdiği tepki neticesinde kafanızda bir fikir oluşabilir.

Daha önce hiç yapmadığı halde telefonunu gizlemeye çalışıyorsa zaten bu bir aldatma hikayesidir. Kısacası daha önce ortada olan telefon nereye giderse gitsin hep cebine koyuyorsa nedenini merak etmelisiniz.

Aynı zamanda İlişkinizdeki cinsel aktivitenin hem azalması hem de artması sadakatsizliğin bir işareti olabilir. Partneriniz başka birine odaklandığı için daha az seks gerçekleşir; daha fazla birliktelik gerçekleşmesinin sebebi ise suçluluk duygusuyla bunu bastırmaya çalışmalarıdır. “

5- Görüşünüşüne Her zamankinden Fazla Özen Gösterir..

aldatılıyormuyum Sevgilim beni aldatıyormu
Kendisine önceki olduğundan fazla özen göstermek Aldatma belirtisidir.

Yaşam Boyu Pek çok erkek, ciddi bir ilişki içindeyken (duşların ve temiz kıyafetlerin haricinde) görünüşleriyle çok fazla uğraşmaz. Erkek arkadaşınız aniden kendine yeni bir gardırop satın alırsa veya karmaşık, yeni bir cilt bakımı rutini geliştirirse ne düşünmelisiniz? 

Eğer bu olursa, sizi etkilemeye çalışıyor ya da orta yaş krizi geçiriyor olması kesinlikle mümkündür. Ama bunu bir başkasını etkilemek için yapması da güçlü bir olasılık. İlişkinizin ilk birkaç ayını düşünün.

ilişkinizin ilk zamanlarındaki gibi fazla çabalı ve heyecanlımı gözüküyor ? Son zamanlarda size fazla çaba gösterdi mi?  odak noktası olarak , ilk kez bir araya geldiğinizdeki haline benziyorsa, endişelenmeniz için nedeniniz var demektir.

Bu, yeni bir ilişki içindeyken doğal olarak yaptığı şeyleri yaptığı anlamına geliyor… Ama Malesef bu sefer ilişki seninle değil. 

6- Fazla Para Harcıyor mu ?

Unutmayın Aldatma pahalıdır. Dışarıda yemekler, içecekler ve belki otel odaları olacak. Birlikte olduğu kadın da aldatıyorsa dışarı çıkma dışında gidecek hiçbir yeri kalmaz ve bu çok paraya mal olur.

Eğer Aldatılıyor muyum ? Soruna Cevap arıyorsanız ve erkek arkadaşınız Depresyon Belirtileri Göstermiyorsa karşı cinsi etkilemek isteyecektir ve bu genellikle pahalı randevular, çiçekler ve hediyeler anlamına gelir. 

Erkek arkadaşınız iyi kazanıyorsa veya ortak paranız yoksa, fazladan harcamayı hemen fark etmeyebilirsiniz. Ama Emin olun zamanla bunu anlayacaksınız.

Aldatılıyor muyum ? Sevgilim Beni Aldatıyor mu ?